MEIE KVALITEET – TEIE OHUTUS

Instant alustas äriga 1973. aastal nime all Vectura Aluminiumstillaser AS. Põhiline tegevusala oli Instant tellingute, UpRight platvormide ja Hercules tõstukite müük. Ettevõtte nimeks sai 1985. aastal Instant Norway AS.

Tänaseks on Instant muutunud kiirelt kasvavaks grupiks koosnedes üheksast ettevõttest, mis asuvad neljas riigis: Norras (Instant Norge AS), Leedus (Instant Lietuva UAB ja Instant Baltic UAB), Eestis (Instant Eesti OÜ) ja Lätis (Instant Latvia SIA).

 

Kõik ühest kohast

Meie eelis on lai toodete valik: tellingutooted ja Instant tellingud, fassaaditellingud, tõstukid, materjalitõstukid, pedaaltõstukid, piirdetarandid, jalgteed ning materjali käitlemise tooted, mis on tuntud ka kui Sinised tooted. Lisaks pakume kliendile täielikku teenust ka pärast müüki. Hooldus, teenindus, iga-aastane kontroll ja varuosadega varustamine meie poolt aitab säästa klientide aega. Meie professionaalne personal on võimeline aitama kasvõi telefoni teel ja just selles asukohas, kus abi vaja on.

Oleme tuntud ja usaldusväärsete brändide nagu Instant UpRight Powered Access (Tanfield Group), Isoli, Dingli, Sumner ja Europelift maaletoojad. Toodame ise ka materjali käitlemise tooteid ja piirdetarandeid tütarettevõttes Instant Lietuva UAB.

Meid hinnatakse tänu meie tugevatele kvaliteedinõuetele ning võimele pakkuda neid tooteid mõistliku hinnaga. Tehes koostööd erinevate tootjatega, kindlustame varuosade kiire tarne ja klientide rahulolu.

Lisaks pakume ka mugavaid e-kursuseid professionaalseks ja ohutuks töötamiseks tellingute ja tõstukitega nii Eestis kui välismaal.

 

Meie kogemus – meie tugevus

Oleme Norra turul tegutsenud rohkem kui 40 aastat ja suudame oma laia tootevalikuga rahuldada erinevate klientide vajadusi. Oleme uhked, et meie rahulolevateks klientideks on Norra juhtivad töövahendite rendipoed, suured valitsusasutused ning loendamatu arv ettevõtjaid ja töövõtjaid.

Meie kogemus ja turul oldud aeg on aidanud meil valida parimaid varustajaid, et pakkuda kõrge kvaliteediga ja tunnustatud tooteid hea hinnaga. 

 

Konsern_2012_imagelarge_imagelarge